עו”ד לפציעות אישיות בניו יורק

פיצויים על פציעות עקב תאונה

מדי יום קורות תאונות מכל הסוגים בכל רחבי ארה”ב. רבות מהתאונות הללו הינן תאונות שוליות, שאינן גורמות שום נזק או פציעה או שהנזק/הפציעה שכתוצאה מהן הם מינימליים. עם זאת, תאונות רבות מספור מביאות לנזק חמור או לפציעה אישית לאדם אחר אשר יתכן שיחייבו תיקונים או טיפולים רפואיים יקרים. כאשר דבר כזה קורה, חשוב שהנפגעים התמימים יסתייעו בעו”ד לפציעות אישיות בניו יורק ויתבעו פיצויים באופן מיידי. אחרת, הם עלולים לסבול מקשיים כלכליים בעודם מנסים לשלם את ההוצאות הקשורות לתאונה או לפציעה ללא עזרה בניהול תיק הפציעה האישית. תאונה עלולה להוביל לבעיות רבות שידרשו תביעת פיצויים.

עו”ד לפציעות אישיות יכול לענות על שאלותיך

במצבים של פציעה אישית, קורה שהנפגע מהסס לפתוח בהליכים משפטיים היות ושאלות וחששות רבים מהדהדים בראשו. אם אתם נמצאים במצב כזה, אולי אתם שוקלים “האם אני חייב/ת עו”ד?” או שאולי אתם לא בטוחים באשר לפגיעה, ותוהים “האם יש לי סיכוי לזכות?” אצל משרד עורכי דיןפיינר לביא ושות’ יש לנו תשובות עבורכם. חברות הביטוח מהססות מאד לשלם את סכום הכיסוי במלואו, גם אם כך מובטח בפוליסת הביטוח שלכם. כך שהן ללא ספק ייוצגו על ידי עו”ד שיטען עבורן במאמץ למזער את התשלום בו יחוייבו. עו”ד לפציעות אישיות ממשרדנו יוכל לסייע לכם להגיע למסקנה האם יש לכם סיכוי לזכות, ובהמשך לבנות את התיק בכדי לתבוע באופן נחרץ פיצויים. עם נסיון של למעלה מ-40 שנה בזירה המשפטית, משרדנו מסוגל לטפל בכל תיק פגיעה אישית וכבר השגנו תוצאות עבור לקוחות בכל סוגי המצבים בערך.

תחומי הטיפול בתיקי פציעות אישיות בניו יורק

מרבית תביעות הפציעה האישית נובעות מתאונות דרכים, והצוות המשפטי שלנו נכון לסייע לכם בכל מצב. אם פגעו בכם מאחור, נכנסו בכם מקדימה, או אם הייתם מעורבים בכל תאונה שכזו שנגרמה עקב נהיגה בחוסר זהירות, בהיסח הדעת או בגילופין, יתכן שנוכל לעזור. אנחנו מטפלים גם בתאונות משאית, שנגרמו עקב היותו של נהג המשאית עייף או שיכור, עקב תחזוקה לוקה בחסר, כביש מסוכן, או משאית שהועמסה שלא כשורה. יהיה המצב אשר יהיה, אם נפגעתם על ידי נהג אחר בתאונת דרכים, משרדנו מסוגל לייצג אותכם בנחרצות, ולא יניח לשום דבר לחבל בהשגת תוצאות. בנוסף מטפל משרדנו בתאונות דרכים אחרות כגון תאונות אוטובוס, תאונות הולכי רגל ותאונות אופנועים.

עוד גורם נפוץ לתביעות עקב פציעות אישיות הן תאונות החלקה ומעידה. אלו נפוצות במקום העבודה ויכולות לגרום נזק גופני משמעותי, כגון שבירת עצמות, פציעות גב, ופגיעות מוח. פגיעות כאלו עלולות להביא לנזק קבוע דוגמת עיוורון או שיתוק, אז פנו לטיפול רפואי מיד ואחר כך צרו קשר עם עו”ד. בעזרת ייעוץ משפטי והדרכה תוכלו לברר מי היה אחראי לתחזוקת הרצפה או השביל שעליהם התרחשה התאונה ולדרוש מהם לשאת באחריות לפציעה שלכם. תאונות אלו עשויות לעלות בקנה אחד עם גרסאות שונות של אחריות לשטח, ואם אתם מאמינים שבעל הנכס היה אחראי, הרשו לנו לתת מבט במקרה שלכם. פציעות רציניות עלולות להיגרם ובמקרים מסוימים להביא לתוצאה של גרימת מוות ברשלנות. אנחנו מצפים להשיג צדק לבני המשפחה של אדום אהוב שאבד.

הגנה על קורבנות ומשפחות בניו יורק

האם הייתם מעורבים בתקיפה מצד חיה ונפגעתם עקב נשיכת כלב? תוצאה אפשרית היא מצב רפואי חמור, כולל דלקות, טטנוס וכלבת. פנו מיד לקבלת טיפול רפואי וודאו שבעליה של החיה ישלם עבורו. אולי נפגעתם כתוצאה מתקלה בתפקוד של מוצר כלשהו. אנחנו נוכל לסייע לכם לקבל פיצוי במקרה של אחריות מוצר ואף עבור מוצר פגום. כמו כן, אם נחשפתם לרשלנות רפואית מצד רופא או איש מקצוע רפואי אחר שהתרשל בתפקידו או גרם לנזק במכוון, אנחנו לא נוותר עד שתזכו לדין צדק. אלפי אנשים מתמודדים עם התעללות בבתי אבות אך אין להם אף אחד שהם מרגישים שאליו ניתן לפנות. אם אתם או אדם קרוב לכם הייתם קורבן להתעללות אנחנו עורכי דין המעוניינים להשיג תוצאות עבור אלו שהיוו קורבן.

מיצאו עו”ד למקרי פציעות אישיות בניו יורק

פיינר לביא ושות’ משרד עורכי דין הוא משרד עורכי דין מסור המטפל בפציעות אישיות באזור ניו-יורק. אנחנו מתגאים בנחישות שבה אנחנו נלחמים ללא הרף למען זכויות הנפגעים בתאונות. אם הייתם מעורבים בתאונה אין כל סיבה שתאלצו לשלם בגין נזקים ופציעות שלא אתם גרמתם. למשרדנו למעלה מ-40 שנות נסיון ואנחנו מציעים מחירים סבירים עבור שירותים משפטיים כך שלא תצטרכו לדאוג למצבכם הכלכלי. למידע נוסף באשר לשליחות שלנו ולשירותים שאנו מספקים אנא פנו טלפונית למשרדנו בהקדם. אל תהססו לקבל את הסיוע המשפטי הדרוש לכם. פנו לעו”ד לפציעות אישיות בניו יורק ממשרדי פיינר לביא ושות’ משרד עורכי דין עוד היום.