מהו עורך דין לתאונות דרכים ונזקי גוף?

עורך דין לתאונות דרכים ונזקי גוף הוא עורך דין תפקידו לסייע לאנשים שנפגעו פיזית ופסיכולוגית באשמתו של מישהו אחר ו/או עקב רשלנות מצד אדם אחר. כל זאת, תוך יישום עקרונות דיני הנזיקין והחוק העוסק בתביעות אזרחיות של נפגעי תביעות נזקי גוף. לעורך דין לתאונות אישיות ונזקי גוף יש את הכישורים והידע לייצג בתביעה כנגד האדם או הגוף שהתרשל או פגע ו/או כנגד חברות הביטוח.

האם דרושים לי שירותיו של עורך דין לתאונות דרכים?

אינספור תאונות מתרחשות ברחבי ניו יורק, ניו ג’רזי וקונטיקט מדי יום, וגורמות לנזקי גוף חמורים וכתוצאה מכך לכאבים קשים מנשוא, טיפולים רפואיים ארוכים ועלויות כספיות יקרות. במקרים כאלו, חשוב ביותר שמי שסבלו מפציעה שלא באשמתם יפעלו מיידית לקבלת פיצויים ויעזרו בשירותיו של עו”ד מנוסה המתמחה בתאונות שידע להילחם עבורם על זכויותיהם. ברור שללא סיוע של עורך דין לתאונות ונזקי גוף עלולים נפגעים למצוא עצמם סובלים ממצוקה כלכלית בעוד הם מנסים לשלם בעצמם עבור ההוצאות הקשורות לנזקים שנגרמו להם.
אין זה עניין של מה בכך למצוא את משרד עורכי הדין לפגיעות אישיות ונזקי גוף ב ניו יורק שהוא המשרד הנכון לטיפול בתיק שלכם! כאשר אתם בוחרים ב ‘פיינר, לביא ושותתוכלו להיות שקטים בידיעה שמשרד עורכי דין לתאונות ונזקי גוף אמין ומנוסה מוכן וערוך להילחם בשבילכם ולהשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר.

כמה עולים שירותי עורך דין לתאונות?

עורכי דין לתאונות ונזקי גוף מספקים בדרך כלל שירותים משפטיים על בסיס “אין זכייה – אין עמלה”, וגובים בכל תביעה שליש מסכום הפשרה או הפיצוי שניתן בהתאם לפסק דין.
הסכם שכר הטרחה בינכם לבין עורך הדין לתאונות דרכים ונזקי גוף שלכם יהיה אם כן, תלוי-תוצאות. כאשר תוסדר פשרה בתביעת הפציעה האישית שלכם או כאשר תזכו במשפט נזקי הגוף שלכם, עורך הדין שלכם לתאונות אישיות ונזקי גוף ינכה את ההוצאות וכן שליש מהסכום בגין שכר טרחה משפטי וירשום לכם צ’ק – כך תקבלו את כספי הפיצוי שלכם.
עם ניסיון מצטבר של למעלה מ-80 שנים, רקורד של תוצאות מצוינות בתביעות ופסיקות של עשרות מיליוני דולרים ללקוחותינו – המוניטין המעולה שלנו מדבר בעד עצמו.
במשך עשורים הצליחו עורכי הדין לתאונות דרכים ונזקי גוף ממשרדנו להגיע לפשרות ולהכרעות בית דין שפסקו על תשלום עשרות מיליוני דולרים בפיצויים עבור נפגעי תאונות אישיות ותודות לכך למשרדנו מוניטין מצוין הן בקרב לקוחות והן בקרב הקהילה המשפטית.
אנו משרתים לקוחות בניו יורק, כולל ברונקס, מנהטן, ברוקלין, קווינס, סטטן איילנד, ניו ג’רזי וקונטיקט.

האם יש לי עילה לתביעה בגין התאונה האישית שעברתי ?

בכל מקרה של תאונה אישית, הקורבן עלול להסס לפתוח בהליך המשפטי של תביעה בגין נזקי גוף מכיוון שבראשו עולים שאלות וחששות רבים בקשר לתאונה האישית שאירעה לו. אם נפצעתם בתאונה, נפלתם קורבן לרשלנות רפואית מצד רופא, סבלתם התעללות בבית אבות, אם נפצעת בתאונת החלקה ונפילה או נפצעתם בכל תאונה אישית, תהא אשר תהא, אתם עשוי לתהות “האם יש לי עילה לתביעה בגין תאונה אישית ונזקי גוף?”
יתכן שאינכם בטוחים מה לעשות בנוגע לתאונה האישית או לנזקי הגוף שנגרמו לכם, ואתם אולי תוהים אם עליכם לפנות לעורך דין לתאונות דרכים ונזקי גוף. לפיינר, לביא ושות, יש תשובות לשאלות שלכם, ואנו נקיים אתכם בחינם פגישת ייעוץ להערכת התיק שלכם בכל סוג של תאונה אישית במדינות ניו יורק, ניו ג’רזי וקונטיקט.
זכרו שחברות הביטוח לא ממהרות לשלם כיסוי מלא לנפגעי תאונות אישיות ונזקי גוף, גם אם בפוליסה מובטח שיעשו זאת. לפיכך, חברות הביטוח ישכרו בדרך כלל משרד עורכי דין שמתמחה בהגנה בתיקי תאונות דרכים ונזקי גוף בניו יורק שייצג אותן בניסיון להחמק מתשלום או למזער את התשלום. עורכי דין לתאונות אישיות ונזקי גוף ממשרדנו יוכלו להעריך את פציעותיכם, לעזור לכם להגיע למסקנה האם יש לכם עילת תביעה ואז להגיש תביעה בגין נזקי גוף על מנת לדרוש פיצוי הולם עבורכם. משרדנו מטפל בכל סוגי התאונות הדרכים ונזקי הגוף ועד היום השגנו עבור לקוחותינו בתיקי תאונות דרכים תוצאות מצוינות.

עורכי הדין שלנו לתאונות דרכים יגנו עליך בכל סוגי הפציעות הקשורות לתחבורה, כולל:
תאונות רכב, פציעות בגין פגיעת רכב, התנגשות רכב ממונע, תאונות אופנוע, פגיעות בנתיב אופניים, התנגשות אופניים, תאונות משאית, תאונות בשל הסחת הדעת בעת נהיגה, תביעות נהג לא מבוטח, מוות או פציעות בהתנגשות מטוס ותאונות מטוס, התנגשות כלי תחבורה ימיים, תאונות או התנגשות רכבת, תאונות הולך רגל, תאונות נהיגה בגילופין, תאונות התנגשות מאחור, תאונות אוטובוס, פציעות שבירת עצם ופציעות גב וצוואר.

עורכי הדין שלנו להחלקה ונפילה כאן כדי לעזור לך בכל סוגי התאונות האישיות הקשורות לנפילה, כולל:
החלקה ונפילה, מעידה ונפילה, תאונות בשל מדרכה שבורה או לא אחידה, נפילה ותאונות על סורגי מרתף, תאונות בשל דלת מרתף פתוחה או לא בטוחה, נפילות באתרי בנייה.

עורכי הדין שלנו לפגיעות בעלי חיים ילחמו בשבילך בכל סוג של מקרה נשיכת או תקיפת בעל חיים, אם על ידי חיית מחמד או על ידי בעל חיים שהחזקתו הינה בלתי-חוקית, כולל:
פציעות בשל נשיכת כלב, התקפה על-ידי בעל חיים מסוכן או בעל חיים שהינו בלתי חוקי להחזקה.

עורכי הדין שלנו לתאונות בנייה ייצגו אותכם בכל סוגי הפציעות הקשורות בבנייה, כולל:
נפגעי בנייה, תאונות הכפופות לחוק דיני עבודה סעיף 240, תאונות נפילה מסולם, מנוף שנפל או התמוטט, תאונות פיגומים, תאונות פציעות מסור, דריסה על-ידי ציוד מופעל, פציעות מלגזה, תאונות טרקטור, תאונת ריתוך, פציעות עקב מעלית תקולה, פציעות עקב תקלה בפעולת מדרגות נעות, תאונות התחשמלות, תאונות פיצוץ ואש, כוויות.

עורכי הדין לתאונות בבתי אבות יילחמו עבורכם ועבור יקיריכם בכל פציעה או התעללות הקשורים לבית אבות כגון:
התעללות מינית בבית אבות, התעללות פיזית בבית אבות, תאונות בדיור מוגן או בבית אבות או בטיפול סיעודי, פציעות החלקה ונפילה בבתי אבות, תאונות מעידה ונפילה בבית אבות, כיבים ופצעי לחץ, גרימת מוות ברשלנות בבית אבות.

עורכי הדין לרשלנות רפואית בברונקס שלנו יתבעו את בית החולים, המרפאה או את הגוף הרפואי שלכם בכל אירוע הכרוך ברשלנות רפואית או פציעה, כולל:
רשלנות של רופא, נזקי גוף עקב טעות של סגל בית חולים, טראומת לידה, פגיעות מוח, פגיעות בחוט השדרה עקב רשלנות, רשלנות בכירורגיה גינקולוגית, טעות באבחון רופא ועיכוב בטיפול או טיפול שגוי, שגיאת רופא מרדים שהובילה למוות או לנזק קבוע, תרופות ומכשירים מסוכנים, רשלנות בטיפול במוח ובהידרוצפלוס, שיתוק של ארב ומצב עצבי הזרוע.

משרד עורכי הדין שלנו בנושא אחריות מוצרים יתבע מפעלים, יצרנים, סיטונאים ותאגידים בכל מקרה של פציעה עקב מוצרים פגומים או מוצרים תחת אחריות יצרן, כגון:
פציעות ממוצרים פגומים או כלים פגומים, אחריות יצרן ומוצרים לא בטוחים, ציוד פגום, פגיעות כתוצאה מפגם בייצור המוצר, תאונות עקב עיצוב לקוי של מוצרים, פגיעות עקב אי אזהרה או תווית לא ברורה, אחריות להרעלת מזון.

עורכי הדין שלנו לתאונות דרכים ונזקי גוף יילחמו עבורכם ועבור בני משפחתכם בכל מקרה של פציעה הקשור לתקיפה, כולל:
פגיעות עקב אלימות משטרתית, תקיפות פליליות, פציעות בבניין לא בטוח, תקיפות פיזיות או מיניות, אונס או מוות עקב חסך, מערך שומרים ואבטחה לוקה בחסר או לא מתאים, פציעות עקב מרחב מסחרי או מרחב מגורים לא בטוח.

תאונות דרכים מהוות את הרוב המכריע של תביעות נזקי גוף, והצוות המשפטי שלנו מוכן וערוך לעזור לכם בכל מקרה ומקרה. בין אם התנגשו בכם מאחור, התנגשו בכם חזיתית או שהייתם מעורבים בתאונה כזו עקב פזיזות או היסח הדעת של נהגים אחרים, או נהיגה בגילופין של נהגים אחרים, יתכן שביכולתנו לעזור. אנו מטפלים גם בתאונות משאיות שנגרמו על ידי נהגי משאיות עייפים או נהגי משאיות הנוהגים בגילופין, כשל בתחזוקה, כבישים מסוכנים או משאיות שהועמסו שלא כראוי. ללא תלות במקרה, אם עברתם תאונת דרכים כתוצאה מהתנהלות נהגים אחרים, משרדנו יוכל לספק לכם ייצוג אגרסיבי, ולא יניח לדבר להוות מכשול להשגת תוצאות עבורכם. בנוסף, משרדנו מטפל בתאונות דרכים אחרות, כגון תאונות אוטובוס, תאונות הולכי רגל ותאונות אופנוע.

סיבה נפוצה נוספת לתביעות נזקי גוף היא תאונות החלקה ונפילה. מדובר בתאונות אישיות המתרחשות לעיתים קרובות בסביבת העבודה ושעלולות לגרום לנזקים גופניים חמורים כגון עצמות שבורות, פציעות גב ופגיעות מוחיות. פציעות כאלה עלולות לגרום אף לנזקים קבועים כגון עיוורון או שיתוק, לכן חשוב שתפנו מיד לטיפול רפואי ואז צרו קשר עם עורך דין לתאונות דרכים ונזקי גוף. ייעוץ משפטי והדרכה יסייעו לכם לברר מי אחראי לתחזוקה של הרצפה או השביל הפגומים שעליהם אירעה התאונה שלכם, להמציא ראיות, ולפעול להחזקתם אחראים לפציעה שלכם על פי חוק. התנאים עשויים להתאים אף לגרסאות אחרות של שטח תחת אחריות חוקית, ואם אתם סבורים שבעלי הנכס אחראים לפציעתכם, תנו לנו לבדוק את המקרה שלכם. התאונה עלולה לגרור לפציעות קשות ובמקרים מסוימים לגרימת מוות ברשלנות. אנו פועלים להבטיח צדק לבני משפחה שסבלו אובדן של אדם אהוב.

הגנה על קורבנות ומשפחותיהם בברונקס
האם הייתם קורבן לתקיפת בעל חיים וסבלתם נשיכת כלב? עלולים להיגרם בשל כך מצבים רפואיים חמורים, כולל זיהומים, טטנוס וכלבת. פנו לקבלת טיפול רפואי מייד ופעלו לתשלום עבורו על ידי בעל חיית המחמד שרשלנותו אפשרה את התקיפה. אולי נפצעתם עקב מוצר תקול. ביכולתנו לעזור לכם להגיש תביעת אחריות יצרן ולקבל פיצוי במקרה כזה, ואף במקרים של מוצר פגום. כמו כן, אם סבלתם מרשלנות רפואית בידי איש מקצוע רפואי שהתרשל או הזיק במכוון, אנו נלחם עבורכם ונפעל ללא לאות לוודא שיעשה עמכם צדק. אלפי אנשים עוברים התעללות בבית אבות אך אין להם אף אחד אליו הם מרגישים שהם יכולים לפנות. אם אתם או אדם אהוב עליכם הייתם קורבן להתעללות, אנו, כעורכי דין לתאונות דרכים ונזקי גוף, וכנציגי הנפגעים, שואפים לתוצאות משפטיות שיבטיחו צדק לקורבנות.

משרדנו ישמח להעניק לך שירות מקצועי מהרמה הגבוהה ביותר, אשר יתאים לצרכיך באופן שבקשתך תיענה במלואה. צור איתנו קשר עוד היום על מנת להתחיל בהליך מתן השירות
לייעוץ חינם חייגו:212-393-9130

https://fight4injury.com/wp-content/uploads/2024/04/feiner-logo-revised.png

Attorney Advertisement

Serving New York: The Bronx | Grand Concourse | Riverdale | Pelham | Fordham | Co-op City

FREE CONSULTATION

(212) 393-9130

Personal Injury Feiner & Lavy, Attorneys At Law, Bronx NY
FREE CONSULTATION
(212) 393-9130

Attorney Advertisement

Serving New York: The Bronx | Grand Concourse | Riverdale | Pelham | Fordham | Co-op City

212-393-9130